Počas víkendu 15.-17. mája som sa zúčastnila konfivíkendovky vo Veľkom Slávkove, tentoraz ako vedúca. Bol to krásny čas strávený v spoločenstve nášho zboru, počas ktorého sme zažili veľa radosti, zábavy, ale aj hlbších rozhovorov a zamyslení. Program bol pestrý a každý deň priniesol niečo nové. Veľa času sme trávili spolu pri rôznych aktivitách a hrách, ktoré nám pomohli lepšie sa spoznať a vytvoriť ešte lepšie vzťahy. Nechýbali ani tímové aktivity. Popri tom všetkom sme si užili množstvo smiechu a pekných spoločných chvíľ.
Dôležitou súčasťou víkendovky boli konfimeetingy. Rozprávali sme sa na tému našej hodnoty a o tom, akí sme dôležití pre Pána Ježiša. Zamýšľali sme sa nad tým, že každý človek je jedinečný a vzácny. Pre mňa osobne bola táto téma veľmi citlivá a zároveň veľmi povzbudzujúca. Bola to presne tá správa, ktorú som v tom čase potrebovala počuť, a odniesla som si z nej veľa do svojho osobného života.
Počas víkendu sme mali aj spoločné chvály. Prostredníctvom piesní sme mohli vyjadriť svoju vďačnosť Bohu a spoločne prežívať chvíle modlitby a stíšenia. Práve tieto momenty patrili medzi tie najkrajšie, pretože nás spájali nielen ako skupinu, ale aj vo viere.
V sobotu sme išli do AquaCity Poprad, kde sme si oddýchli a užili si veľa zábavy vo vode. Bol to príjemný čas, počas ktorého sme sa mohli ešte viac zblížiť a vytvoriť si nové spoločné spomienky.
V nedeľu ráno sme po raňajkách navštívili kostol v Kežmarku, kde sme sa zúčastnili Služieb Božích. Tým sme zakončili celý víkend a následne sme sa vydali na cestu domov.
Celá konfi víkendovka bola pre mňa veľmi obohacujúcou skúsenosťou. Som vďačná, že som sa jej mohla zúčastniť ako vedúca a byť súčasťou všetkého, čo sme počas týchto dní zažili. Odniesla som si nielen veľa pekných spomienok, ale aj nové povzbudenie do viery, cenné rozhovory a pocit, že čas strávený v kresťanskom spoločenstve má veľký význam. Verím, že podobne obohatila aj ostatných účastníkov a že na tento víkend budeme ešte dlho spomínať.
Dôležitou súčasťou víkendovky boli konfimeetingy. Rozprávali sme sa na tému našej hodnoty a o tom, akí sme dôležití pre Pána Ježiša. Zamýšľali sme sa nad tým, že každý človek je jedinečný a vzácny. Pre mňa osobne bola táto téma veľmi citlivá a zároveň veľmi povzbudzujúca. Bola to presne tá správa, ktorú som v tom čase potrebovala počuť, a odniesla som si z nej veľa do svojho osobného života.
Počas víkendu sme mali aj spoločné chvály. Prostredníctvom piesní sme mohli vyjadriť svoju vďačnosť Bohu a spoločne prežívať chvíle modlitby a stíšenia. Práve tieto momenty patrili medzi tie najkrajšie, pretože nás spájali nielen ako skupinu, ale aj vo viere.
V sobotu sme išli do AquaCity Poprad, kde sme si oddýchli a užili si veľa zábavy vo vode. Bol to príjemný čas, počas ktorého sme sa mohli ešte viac zblížiť a vytvoriť si nové spoločné spomienky.
V nedeľu ráno sme po raňajkách navštívili kostol v Kežmarku, kde sme sa zúčastnili Služieb Božích. Tým sme zakončili celý víkend a následne sme sa vydali na cestu domov.
Celá konfi víkendovka bola pre mňa veľmi obohacujúcou skúsenosťou. Som vďačná, že som sa jej mohla zúčastniť ako vedúca a byť súčasťou všetkého, čo sme počas týchto dní zažili. Odniesla som si nielen veľa pekných spomienok, ale aj nové povzbudenie do viery, cenné rozhovory a pocit, že čas strávený v kresťanskom spoločenstve má veľký význam. Verím, že podobne obohatila aj ostatných účastníkov a že na tento víkend budeme ešte dlho spomínať.
).jpg)